TV Channels From TURKEY - CNN Türk Canlı İzle Live Stream

if there is no live broadcast, the last video is shown. Please refresh the page for the live broadcast.
If you like our site.
Please share us with your friends on social networks.

CNN Türk , 11 Ekim 1999'da Amerikan kanal CNN'nin yerelleştirilmiş varyantı olarak başlatılan bir Türk ücretli televizyon haber kanalı . Yalnızca Türkiye için yayın yapıyor ve WarnerMedia News & Sports ve Demirören Grubu'na ait . Merkezi İstanbul'dadır .

CNN Türk, Gezi Parkı protestolarını kapsamadığı için eleştirilen Türk haber kanallarından biriydi . CNN Türk, 2 Haziran 2013 sabah saat 1: 00'de penguenler hakkında bir belgesel yayınlarken, CNN International Türkiye'deki protestoların canlı yayınını yaptı.

" [31 Mayıs 2013 Cuma günü öğleden sonra] CNN Türk,“ Niğde'nin lezzetlerini ”içeren bir yemek şovu yayınlıyordu . Diğer önemli Türk haber kanalları dans yarışması ve yurtdışında eğitim programlarında yuvarlak masa sergiliyordu. Tüm ülke, Twitter'ın bir şey söylediği, hükümet başka bir şey söylediği ve başka bir gezegendeki televizyonun kapalı olduğu bir bilişsel kopukluk yaşıyor gibi görünüyordu. ”

2014 yılında Türk Kürtleri , Ankara'nın Kobanê'deki İslam Devleti ile savaşan Kürt savaşçılarına destek vermeyi reddetmesi konusunda büyük protesto gösterileri yaparken arılar hakkında bir belgesel gösterdi .

15 Temmuz 2016'da CNN Türk, 2016 Türk darbe girişimi sırasında askerler tarafından kapatılmak zorunda kaldı .