TV Channels From TURKEY - Habertürk TV Canlı izle Live Stream

if there is no live broadcast, the last video is shown. Please refresh the page for the live broadcast.
If you like our site.
Please share us with your friends on social networks.

Habertürk TV, 23 Mart 2001 tarihinde Ufuk Güldemir tarafından kuruldu. 2001 ve 2010 yılları arasında logo sağ alt köşede başladı. Ulusal yayın kuruluşu Ufuk Güldemir'in vefatından sonra 10 Haziran 2007'de Ciner Yayın Holding tarafından satın alındı.

Erdoğan Aktaş, uzun süre karakolun genel yayın yönetmeniydi; ancak 4 Ağustos 2009'da görevinden istifa ederek Haber'e geçti.

Aktaş'tan sonra Yiğit Bulut, serbest bırakılan genel yayın yönetmenliğine atandı. Ali Çağatay kanalın haber koordinatörü oldu. Ancak Ciner Yayın Holding'in kararı nedeniyle Yiğit Bulut ile olan tüm ilişkilerini sona erdirdi.

Yiğit Bulut'un genel yayın yönetmeni konumuna ek olarak Habertürk kurumsal gazetesindeki köşe yazısı da sona erdi. 2010 yılında Habertürk logosu sağ üst köşeye taşındı. Kanal, Teke Tek, tarihin arka odası, Söz Sende, Ötem Gündem gibi birçok program izledi.

Habertürk TV, 16 Haziran 2013'ten bu yana 16: 9 geniş ekran formatına geçirildi. 19 Eylül'den bu yana Kanal, yeni stüdyolar, yeni grafikler, yeni jenerikler ve yeni sunucularla yayın yapıyor. 10 Nisan 2017'den beri yeni jenerikler ve yeni grafikler kullanıldı.