TV Channels From TURKEY - TAY TV Canlı izle Live Stream

if there is no live broadcast, the last video is shown. Please refresh the page for the live broadcast.
If you like our site.
Please share us with your friends on social networks.

D-T.A.Y. TV, Demirören Holding bünyesinde Türkiye Jokey Kulübü ile protokol imzalayarak at yarışları sunan bir kanaldır. Türkiye'de D-Smart, Digiturk platformları ile Eutelsat W3A ve Türksat 4A uydularında izlenebilmektedir.

Kanalın eski adı D Hipodrom iken şimdiki adı D-T.A.Y. TV'dir. SON DÜZLÜK programının yapımcılığını da üstlenen Hakan Cantinaz, yazı işleri müdürü olarak görev yapmaktadır. D-T.A.Y. TV, 30 Aralık 2015 tarihinde HD yayına başlamıştır. HD yayını ile kanalın SD yayını sonlandırılmıştır. PromoSmart Portal kanalının yayınları sonlandırıldığı için bu kanal üzerinden D-Smart Online İşlem Şifresi ve D-Smart fatura ödeyebilecek bankalar hakkında bilgi verilmektedir.

tay tv youtube, tay tv canlı yayın, tay tv izle, tay tv frekans, tay tv canli youtube, tay tv canlı izle, tay tv yayın akışı, tay tv kesintisiz izle, tay tv canlı, top tv apk, tay tv agf tablosu, tay tv at yarışı, tay tv anasayfa, tay tv at yarışı sonuçları, tay tv adana yarış sonuçları, tay tv at yarışı canlı, tay tv ayarlama, tay tv bülten,